w stanie spoczynku. więcej na tabloid online
piątek, 31 sierpnia 2007
Z całego tego show zorganizowanego przez jak najbardziej niezależną prokuraturę wynika w sumie jedna zasadnicza rzecz. Otóż zarzuty w stosunku do Kaczmarka de facto sprowadzają się do tego, iż wieczorem nie był w barze „Panorama". Gdyby był, to by nie siedział. Tak więc drodzy obywatele, jeszcze chwilę trwającej 4RP, lepiej chodźcie do knajp, by potem nie mieć kontaktów z prokuraturą. Całość prezentowałaby się dużo lepiej, gdyby prowadzącym tę akademię był Pierce Brosnan. Mielibyśmy chociaż namiastkę kolejnego odcinka przygód Bonda. Wielce rozrywkowi chłopcy z tych siepaczy Ziobry.
Nie wiem czy wsadzą Kaczmarka, czy może go rozstrzelają, albo ogolą mu głowę. Szczam na to, czy wybija prawy siekacz Netzla i zgolą wąsy Kornatowskiemu. To nie mój problem, to wewnętrzna sprawa pisiej mafii i pisich kolaborantów. Im wcześniej się wytłuką, tym lepiej dla nas. Natomiast szlag nagły mnie trafia, kiedy widzę i słucham tego zbuka Kaczyńskiego, który z uporem powtarza banialuki, czyli bez sensu pierdoli, że niby to on przywraca normalność. No kurwa mać, o jakiej normalności ty mówisz koleś?!
A kto Kaczy Siurku powoływał tego Kaczmarka, Netzla, Leppera, Kornatowskiego, Giertycha?
Kto Kurduplu tworzył koalicję z wałachem Łyżwińskim?
Kto Kaczy Kuprze to robił?
Marsjanie?
Kto wysunął do pierwszego szeregu Skończone Pizdy typu Szczypińskiej, Gosiewskiego, Karskiego czy Kuchcińskiego?
Kto pozwolił szczać pod każdym płotem kutafonom typu Kurskiego czy Brudzińskiego?
Też Marsjanie?
A może Krasnoludki?
A może to Ty naprawiaczu z bożej łaski?
I gdzie jest ta Cipa Prezydent?
Co robi ta Dupa Wołowa, żeby szybko zakończyć ten cyrk? Jeśli nawet dopadła go sraczka, to jest pewnie w tym kraju choć jeden lekarz, który nie strajkuje. Zresztą..., co tu do was pisać. Nawet nie zrozumiecie.
Więc nie musicie już Przepraszać. Po prostu Spierdalajcie!  ***** [a tu miało być zdjęcie premiera]
czwartek, 30 sierpnia 2007
W telewizorze konferencja prasowa pis-łgarza pana Karskiego. Gadał pięknie, wyglądał jeszcze piękniej. Powód? On ci przecież młody żonkoś. Mogą więc być dwie istotne przyczyny jego ględzenia: albo sobie nie poruchał, albo za dużo ruchał.
Trzeba przyznać, że wydarzenia wyprzedziły wszelakie nasze wyobrażenia. Chłopcy pisi nieźle się tasują, i naprawdę miło się to ogląda. Potwierdza to zresztą starą mą tezę, że PiS dzieli się na agentów i tych którzy tych agentów ścigają. Spółdzielnią tą zarządza prezes Kaczyński Jarosław z bratem, oraz Ziobro i pewnie to będą trzy osoby, które na koniec aresztują same siebie. Na poważnie zaś: jeśli się nie powoła komisji i jeśli się nie powsadza do więzień owych typów za łamanie demokracji, jeśli więc nie wyeliminuje się tych politycznych recydywistów i psychicznych dewiantów, to nie ma co robić wyborów. Nigdy więcej Ziobry, Kaczyńskich, Szczygły, Macierewicza, Kurskiego, Dorna, Gosiewskiego i bandy wszelakich sługusów. I niech ta stara i nieruchawa baba pod nazwą PO weźmie wreszcie dupę w troki, niech się zabierze do roboty. Póki czas. I niech już nie dyskutuje z tymi głupkami i psycholami. Oni zawsze bowiem mają gębę pełną frazesów i zawsze będą udowadniać, że wszystko co robią, robią dla dobra Najjaśniejszej Pierdolonej Rzeczpospolitej. Szkoda tylko, że te oczywiste prawdy i pierdoły, nie trafiają do owego „ciemnego ludu”, który kupuje wszystko.
Spełniło się marzenie Ziobry i Jarka, wreszcie ABW zamknęło Kaczmarka.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8