w stanie spoczynku. więcej na tabloid online

* DOOPERELLE

środa, 05 grudnia 2012

Pan prokurator generalny Seremet jest oburzony "bzdurami smoleńskimi". To cieszy, choć szkoda, że „oburzenie” zakiełkowało w nim tak późno. Bo to już na nikim nie robi wrażenia. Nas, panie prokuratorze, ludzi trzeźwo i racjonalnie myślących, smoleńskie bzdury już nie oburzają, bo z tego po prostu wyrośliśmy. One co najwyżej nas śmieszą.

wtorek, 27 listopada 2012

Wczoraj wieczorem gościem Polsatu News był Grzegorz Braun, czyli ten który chce rozstrzeliwać dziennikarzy i „zaprzańców”. Co prawda dziennikarka stacji tłumaczy, że Braun nie był gościem, a stacja jedynie wyemitowała jego wypowiedź nagraną wcześniej, bodaj we Wrocławiu, jednak w moim przekonaniu nic to nie zmienia. Kretyn i psychol chce strzelać do ludzi, do kolegów po fachu, a stacja jakby nigdy nic psycholowi daje antenę i umożliwia publiczną wypowiedź, świadomie robiąc z niego gwiazdę. Są pewne granice kurewstwa, które właśnie przekroczył PN.

środa, 21 listopada 2012

„Mój brat naraził się tak wielu ważnym ośrodkom na terenie całego byłego imperium, że były powody, żeby się z nim rozstać" – powiedział w wywiadzie dla Radia Plus Legnica Jarosław Kaczyński. No, czapki z głów, całkiem niezły jest ten ocalały Kaczyński. Dawno tak się  nie uśmiałem. A tak w ogóle, to czy słoń jest w stanie rozdeptać mrówkę? W życiu! On jej nawet nie jest w stanie zobaczyć.

poniedziałek, 19 listopada 2012

Pan premier Pawlak podał się do dymisji. No, nie wiem jak ja to przeżyję. Moja dusza płacze, mój system nerwowy w rozsypce, łzy wprost zalewają mi oczy, żal jest nie do opisania. Jak tu żyć panie Waldku, jak żyć!!!

sobota, 17 listopada 2012

W PSLu podchody, wzwody, wybory i nieszpory.  Antyczny cyborg z prymitywnym syntezatorem mowy pierwszej generacji, przegrał z czerstwym czereśniakiem. No chłopki... dajecie czadu!

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 40